Koncert „Magiczna Muzyka” Disneya

W maju 2010 roku do trzech miast w Polsce: Wrocławia, Gdyni i Poznania zawita niezwykły koncert!

„Magiczna Muzyka” Disneya to połączenie wykonywanej na żywo muzyki symfonicznej i najpiękniejszych filmów Disneya. Przy dźwiękach filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak „Aladyn”, „Piękna i Bestia”, „Mała syrenka”, czy „Król lew”. Zespół 60 muzyków Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego wykona najpiękniejsze melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja slajdów i fragmentów animacji Walta Disneya na wielkim ekranie.
„Magiczna Muzyka” to koncert przeznaczony nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale dla wszystkich miłośników animowanych filmów Walta Disneya i znakomitej muzyki. Koncert składa się z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce’a Broughtona i Jerry’ego Goldsmitha. Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya – niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców.
Koncerty skierowane są do dzieci i młodzieży, jak również do wszystkich miłośników dobrej muzyki. Wykonywane przez orkiestrę Filharmonii Zabrzańskiej dyrygowaną przez Sławomira Chrzanowskiego koncerty odbędą się w maju w Poznaniu (15.05.2010), Gdyni (28.05.2010)  i Wrocławiu (30.05.2010).
Więcej informacji na www.MagiczneKoncerty.pl
Wykonawcy:
Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej
Sławomir Chrzanowski – dyrygent
Organizator: TRINITY Entertainment
Terminy Koncertów:
15.05.2010 – Poznań, Hala Arena, godzina 16:30
28.05.2010 – Gdynia, Hala Gdynia, godzina 16:30
30.05.2010 – Wrocław, Hala Stulecia, godzina 16:30

Możliwość komentowania jest wyłączona.