24 VI Bajkowa zadyma

Bajkowa zadymaGrupa warsztatowa „W Kaczych Butach” zaprasza na pokaz „Bajkowa zadyma”.

Grupa warsztatowa „W Kaczych Butach” jest grupą teatralno-rozwojową prowadzoną przez Magdalenę Bochan-Jachimek. Uczestnicy to dorośli, mający życia i zawody niezwiązane z teatrem, których scena przyciągnęła do siebie z bardzo różnych powodów. Na zajęciach uczą się poznawania sceny poprzez siebie i siebie poprzez scenę.

24.06, środa, godz. 19.00 

Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51, Gdynia
*Wstęp wolny

Pokaz jest efektem ostatnich dwóch miesięcy pracy grupy. Na warsztat zostały wzięte znane wszystkim baśnie – Brzydkie Kaczątko, Królewna Śnieżka, Czerwony Kapturek i Kopciuszek. Ale w scenariuszu stworzonym przez warsztatowiczów nic nie jest oczywiste. Kopciuszek niekoniecznie musi czyścić kominek, na scenie pojawia się tylko trzech krasnoludków, a Brzydkie Kaczątko może okazać się dość brutalne. I nagle okazuje się, że do klasycznych wersji bardzo daleko, stąd nazwa: „Bajkowa zadyma”. Jako że w tym roku grupa trenowała również improwizacje teatralne, to publiczność będzie miała okazję zobaczyć przedstawione bajki w wybranych przez siebie stylach filmowych.

Występują: Katarzyna Bogdan, Agnieszka Bużan, Barbara Danowska, Oskar Dębowski, Sebastian Dobbek, Agnieszka Fudzińska, Agnieszka Kondracka, Patryk Kasprzak, Emanuela Koszałka, Beata Maczan, Katarzyna Moszczyńska, Maciej Natan Miłaszewski, Olga Staszewska, Agnieszka Tulin, Tomasz Waberski, Ola Wróbel, Maryla Wolska.

Możliwość komentowania jest wyłączona.