8 VI 2018 „Kaczmarski a wolne wybory”

Kaczmarski a wolne wybory - plakatCzwartego czerwca mija 29. rocznica wolnych wyborów w Polsce, czyli przyjęcia kursu ku demokracji. Centrum Kultury w Gdyni wraz Klubem Marynarki Wojennej „Riwiera” zapraszają do wzięcia udziału w debacie dotyczącej wpływu twórczości Jacka Kaczmarskiego na kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego, która odbędzie się 8 czerwca o godzinie 18.00 w KMW „Riwiera” w Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1).

W tytule spotkania „Kaczmarski a wolne wybory” zawarty jest też aspekt dotyczący osobistych wyborów Barda Solidarności. A rozmawiać na te i inne tematy będą: Alicja Delgas – Prezes Fundacji Jacka Kaczmarskiego oraz jego wieloletni przyjaciel Wojciech Stronias. Moderatorem będzie Krzysztof Dudek – dyrektor Teatru Nowego w Łodzi. Podczas spotkania piosenki Jacka Kaczmarskiego zaśpiewa Adam Mortas – aktor Teatru Nowego w Łodzi.

Wśród uczestników debaty rozlosowanych zostanie dziesięć bezpłatnych zaproszeń na spektakl pt. „Poczekalnia Kaczmarski/Tymański”, który zaprezentowany zostanie 9 czerwca w Teatrze Muzycznym w Gdyni na Scenie Nowej o godzinie 19:30.

Możliwość komentowania jest wyłączona.