Koktajl Artystyczny w Riwierze – Anna Chodyna

Ale banalne…

Klub Marynarki Wojennej i Centrum Kultury w Gdyni zapraszają na Koktajl Artystyczny w Riwierze. Na pierwszym jesiennym koncercie spotkamy się z wokalistką Anną Chodyną. Artystka zaprezentuje recital pt. „Ale banalne..” z tekstami Agnieszki Osieckiej. Koncert odbędzie się 27 września w sali kolumnowej Klubu MW „Riwiera” /ul. Zawiszy Czarnego 1/  o godz. 17.00. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.
Anna Chodyna  – swoje pierwsze kroki na estradzie stawiała już jako nastolatka pod koniec lat 80.tych. w ogólnopolskich konkursach piosenki i recytacji oraz przeglądach na szczeblu Wojska Polskiego. Lata 90.te przyniosły jej liczne występy w kraju i za granicą. W 1990 r. zdobyła główną nagrodę 25 Festiwalu Piosenki Radzieckiej „Złoty Samowar”, w 91 r. wzięła udział w konkursie Debiutów  w Opolu i współracowała z grupą Bolter, nagrywając płytę i  teledyski.Następnie w latach 1993-95  koncertowała za granicą m.in. w Niemczech.
Artystka nietuzinkowa. Zajęła I miejsce w konkursie Pieśni Patriotycznej i Religijnej „Hrubieszów 2000”, a w 2006 r. zdobyła tytuł Laureata i Statuetkę w III Konkursie Piosenki Wojskowej za recital autorski pt. „Ale banalne…”. W kwietniu tego roku nagrała płytę z tekstami Agnieszki Osieckiej
pt. „Szukam kogoś…” .
Anna Chodyna z powodzeniem brała udział w popularnych programach radiowych i telewizyjnych tj. „Śpiewać każdy może”, „Droga do gwiazd”, „Szansa na sukces” i w finale konkursu programu I Polskiego Radia „Mikrofon dla wszystkich”. Na antenie TVP w „Jaka to melodia” wystąpiła jako gość z piosenką Stana Borysa „Jaskółka uwięziona”. W swojej karierze występowala u boku takich gwiazd jak Ewa Bem, Irena Jarocka, LoraSzafran, Mieczysław Szcześniak, TSA, Kombi i Perfect.
Na co dzień instruktorka kulturalno-artystyczna w Klubie Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce. Współpracuje z Orkiestrą Koncertową Wojska Polskiego – jako solistka i Orkiestrą Reprezentacyjną Marynarki Wojennej. Absolwentka Policeanego Studium Piosenkarskiego w Poznaniu i Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Uhonorowana tytułem Ambasadora Ustki w dziedzinie kultury, promuje swoje miasto i Marynarkę Wojenną w całej Polsce.
Warto przyjść i dać się bezgranicznie oczarować !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.