Gdyńska Scena Kabaretowa

Centrum Kultury w Gdyni
oraz
Gdyńska Scena Kabaretowa

zapraszają

na występ kabaretowy

Wojciech Tremiszewski – „ADAMA MICKIEWICZA LIRYCZNA PRÓBA ODNALEZIENIA SIĘ W BRANŻY ROZRYWKOWEJ”

Roku Pańskiego 2011-go wielki nasz Adam Mickiewicz wraca na Ziemię. Czy powodem poetycka ambicja, czy nuda panująca w niebiesiech, a może ponowny zew mesjanistyczny i troska o współczesnych Polaków – sam On nie jest pewny.
Pewnym natomiast, że znalazł menadżera i próbuje wgryźć się ze swoją wrażliwością i natchnieniem w nowoczesną rozrywkę. Może poprowadzi tokszoł, może zagra w reklamie, może w serialu, może zabije śmiechem swoim stendapem, może uczyni wielkie, świetliste szoł we współpracy z klejnotem muzyki narodowej Rubikiem i niekwestionowanymi gwiazdami Jukendensa…

Scenariusz, reżyseria, wykonanie - Wojciech Tremiszewski – najwyższy członek Kabaretu Limo; ojciec-założyciel teatru improwizacji W Gorącej Wodzie Kompani; Warren z serialu „Spadkobiercy”.

oraz

[JA]3 CZYLI DWA DO JEDNEGO

Tomasz Jachimek

Podobno trwa zaledwie ułamek sekundy. Wiek nie ma znaczenia. Może się przydarzyć i 20-letniemu młokosowi, i 65-letniemu nestorowi. Zresztą najczęściej ani jeden, ani drugi nie są w stanie tego spostrzec. Za to świetnie dostrzegają to i najbliżsi, i znajomi, i otoczenie. Podobno są też szczęściarze, którym nie przytrafia się to nigdy. Magiczna chwila, kiedy szalony i oryginalny chłopak zmienia się w doświadczonego życiem skapcaniałego mądralę z przykurzonej kanapy.

Kobieto! Przyjdź, a o swoim partnerze będziesz wiedziała wszystko!
Mężczyzno! Przyjdź, a będziesz wiedział, czy to już!

Tekst: Tomasz Jachimek. Jeden z Trzech
Reżyseria: Pierwszy, Drugi, Trzeci
Scenografia: Ja, Ja i Ja
Ruch sceniczny i współpraca reżyserska: Jarosław Staniek [przyszedł pomógł i do tej pory ma depresje]
Opracowanie muzyczne: Marcin Partyka i trzy hity
Produkcja: Teatr Konsekwentny dawniej We Trzech

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51, Gdynia *Bilety: 35 zł

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.