Grupa warsztatowa „W Kaczych Butach” ogłasza casting!

w-kaczych-butachPrzychodzisz do teatru i zastanawiasz się, jak to jest być po drugiej stronie? Jakie to uczucie stać na scenie przed publicznością? A może masz już takie doświadczenie i chcesz więcej? Warsztaty teatralne „W Kaczych Butach” to miejsce, gdzie nauczysz się być na scenie pod okiem profesjonalnej prowadzącej, a zarazem w doborowym towarzystwie członków grupy. Jest to również okazja do przygotowania się i sprawdzenia w rzeczywistej sytuacji scenicznej, gdyż rok warsztatów uwieńczony zostanie spektaklem wystawianym w Centrum Kultury w Gdyni.

28.09.2016, środa, godz. 18:00
Centrum Kultury w Gdyni
ul. Łowicka 51

Na casting proszę przyjść w wygodnym ubraniu oraz przygotować krótki fragment tekstu.

Zajęcia będą odbywały się w Centrum Kultury w Gdyni (ul. Łowicka 51) w każdą środę w godzinach 18-21:30.

Koszt: 100 zł (miesięcznie).

„W Kaczych Butach” to założona w 2011 roku grupa teatralna prowadzona przez Magdalenę Bochan-Jachimek przy Centrum Kultury w Gdyni. Jest to mieszanka ludzi o różnych poglądach, wieku i zawodach, których łączy chęć działania i rozwoju. Każdy jest świetny, ale każdy na swój sposób.

Magdalena Bochan-Jachimek – aktorka (współpracująca m.in. z Teatrem na Plaży w Sopocie, Teatrem Gdynia Główna, Centrum Kultury w Gdyni), improwizatorka, instruktorka teatralna, producentka, autorka podręcznika do zajęć teatralnych. A także magister inżynier ochrony środowiska  Współczesna kobieta renesansu. Prowadzi warsztaty oraz autorską imprezę Teatrzyk Bezwstydny, a bywa, że i Konferencję Rybną. Szydełkuje, maluje, czasem zrobi stolik.

SPEKTAKLE GRUPY „W KACZYCH BUTACH”

Możliwość komentowania jest wyłączona.