I Urodziny Sceny Studenckiej

Urodziny Sceny Studenckiej to spotkanie studentów związanych ze Sceną, którzy przyczynili się do jej powstania jak również spotkanie wszystkich miłośników działań teatralnych odbywających się w Centrum Kultury w Gdyni w ostatnim roku. Podczas wieczoru teatralno–muzycznego zapraszamy na trzy odsłony talentów aktorskich.

Piosenki aktorskie w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicz przesycone emocjami, humorem i refleksją m.in. zespołu Lombard, Coma, Jacquesa Brel’a, czy Grupy Rafała Kmity. Wiersze K. I. Gałczyńskiego opisujące czasy artystycznej bohemy w nawiązaniu do współczesności z dużą dozą dystansu i specyficznego poczucia humoru właściwego poezji autora. Reżyserem tej części jest Maciej Konopiński, ceniony pedagog Studium Wokalno-Aktorskiego i aktor Teatru Wybrzeże oraz reżyser. Część trzecia to utwory z musicali: „Cabaret”, „Taniec Wampirów” oraz „Jekyll and Hyde”.

Program w wykonaniu studentów i absolwentów Studium Wokalno–Aktorskiego.

Koordynator Sceny Studenckiej – Piotr Plichta.

W imieniu studentów serdecznie zapraszamy i liczymy na liczne przybycie.Wielość języków, kultur i interpretacji muzycznych połączonych w całość zobaczymy
30 maja 2011 r. (poniedziałek) o godz. 19.00 w Centrum Kultury w Gdyni.

Bilety: 10 zł – do nabycia w Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51,
Rezerwacja pod nr tel.: 58/664-73-77 lub biuro@ckgdynia.pl

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.