Koncert muzyki filmowej „Gorące lata 20-te i 30-te…”

smile trio16 sierpnia 2015 r. o godz. 12:00 serdecznie zapraszamy do InfoBoxu na koncert muzyki filmowej pt. „Gorące lata 20-te i 30-te…”

Old jazz w wykonaniu zespołu ”SMILE TRIO” to perełka smaku, jakości i wzruszeń… To muzyka miła dla ucha, a zarazem porywająca do tańca. Zespół zaprezentuje przedwojenne hity polskiej muzyki filmowej, które po dziś dzień chwytają słuchaczy za serca, łącząc różne pokolenia.

Zespół SMILE TRIO powstał w 2008 r. na Pomorzu. Koncertował w Polsce i za granicą, m.in. w Chicago. Wykonuje znane standardy muzyki polskiej i amerykańskiej lat 20-tych do końca 50-tych, a także wpadające w ucho piosenki włoskie, hiszpańskie i francuskie.

Zespół tworzą:
wokal – Jagoda Wojciechowska -studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku (wydział jazzu) wyróżniona w Programie TVP „Szansa na sukces” i „Must be the music”

piano – Dariusz Wojciechowski – absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku (wydział instrumentalny i kompozycji), koncertował w Polsce i za granicą z różnymi zespołami, współpracował z teatrami i operami w Polsce,

flet – Ilona Wojciechowska – absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku ,koncertowała z różnymi zespołami w Polsce, ostatnio z zespołem „SMILE TRIO ” w Chicago.

Wstęp wolny

Możliwość komentowania jest wyłączona.