Kontakt

Gdyńskie Centrum Kultury - logoGDYŃSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Jana z Kolna 25
81-354 Gdynia
NIP: 586-12-13-177
REGON: 000283156
Nr konta GCK: 64 1440 1084 0000 0000 0079 6301

adres korespondencyjny:
GDYŃSKIE CENTRUM KULTURY
ul. Łowicka 51
81-504 Gdynia

SEKRETARIAT

tel/fax. (+48 58) 664 73 77
e-mail: sekretariat@ckgdynia.pl

 

Kasa biletowa Gdyńskiego Centrum Kultury (ul. Jana z Kolna 25) czynna:

  • pn. – nd., godz. 8:00 – 20:00
  • oraz na godzinę przed wydarzeniem

REZERWACJA I SPRZEDAŻ BILETÓW:
tel. 667 022 652
e-mail: rezerwacja@ckgdynia.pl

SPRZEDAŻ BILETÓW GRUPOWYCH:
tel. (+48 58) 664 73 91
e-mail: impresariat@ckgdynia.pl

 

Jarosław Wojciechowski Dyrektor Centrum Kultury w Gdyni

DYREKTOR
Jarosław Wojciechowski
e-mail: j.wojciechowski@ckgdynia.pl

 

 

Agnieszka Grabowska Kierownik Biura DyrektoraKIEROWNIK BIURA DYREKTORA
Agnieszka Grabowska
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 18
e-mail: biuro@ckgdynia.pl

 

Hanna ŻurawskaGŁÓWNA KSIĘGOWA
Hanna Żurawska
tel. (+48 58) 668 02 21
e-mail: h.zurawska@ckgdynia.pl

 

Ewelina Sesiuk KsięgowaKSIĘGOWA
Ewelina Sesiuk
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 12
e-mail: e.sesiuk@ckgdynia.pl

 

Krystyna Wójcik-Ojowska Referens ds. księgowościREFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI
Krystyna Wójcik-Ojowska
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 12
e-mail: k.wojcik@ckgdynia.pl

 

SPECJALISTA DS. IMPREZ
Beata Szadziul
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 19
e-mail: b.szadziul@ckgdynia.pl

 

Patrycja Łukaszewska Koordynator Sceny SAMSPECJALISTA DS. IMPREZ 
Patrycja Łukaszewska
tel. (+48 58) 664 73 91
e-mail: p.lukaszewska@ckgdynia.pl

 

Piotr SobierskiKIEROWNIK DS. ORGANIZACJI  IMPREZ I PROMOCJI
Piotr Sobierski
tel. (+48 58) 664 73 91
e-mail: p.sobierski@ckgdynia.pl

 

Paweł Ziegert Gł. specjalista ds. administracji i techniki scenicznejGŁÓWNY SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI I TECHNIKI SCENICZNEJ (wynajem sali i sprzętu)
Paweł Ziegert
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 17
e-mail: p.ziegert@ckgdynia.pl

 

Ewa Powolna Obsługa klientaSPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI
Ewa Powolna
tel. (+48 58) 664 73 77 wew. 17
e-mail: e.powolna@ckgdynia.pl

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Mateusz Gigiewicz
e-mail: m.gigiewicz@ckgdynia.pl

OBSŁUGA SCENY
Marcin Plewiński – technik światła i dźwięku
Ireneusz Dolata – technika sceny
Wiesław Klocek – technika sceny

OBSŁUGA WIDOWNI
Klaudia Jendrzejewska
Joanna Uzar

DYREKTOR ARTYSTYCZNY GDYNIA CLASSICA, KOORDYNATOR KONCERTÓW MUZYKI KLASYCZNEJ
Krzysztof Dąbrowski
e-mail: koncerty.gdynia@gmail.com

OBSŁUGA FUNDUSZU FILMOWEGO
Jerzy Rados
tel. 501 518 500
e-mail: jr@gsf.pl

SPECJALISTA DS. FUNDUSZU FILMOWEGO I WYDAWNICTW
Leszek Kopeć
e-mail: l.kopec@festiwalgdynia.pl

SEKRETARZ KWARTALNIKA „BLIZA”
Adam Kamiński
tel. 600 480 686
e-mail: kwartalnik.bliza@gmail.com

SPRZEDAŻ „BLIZY”
e-mail: sklep.bliza@gmail.com