„M jak Miłość” świętuje w Gdyni

 „M jak Miłość” świętuje w Gdyni!


Gigantyczny tort, tłumy fanów – i gwiazdy. 21 sierpnia 2010r.w Gdyni odbędzie się IV Zlot fanów serialu „M jak Miłość”. Aktorzy wspólnie z widzami świętować będą dziesiąte urodziny serialu.

Na imprezie atrakcji nie zabraknie. Nad morze przyjadą największe gwiazdy serialu „M jak Miłość” – z Teresą Lipowską i Witoldem Pyrkoszem na czele. W Gdyni pojawią się również  m.in. Kasia Cichopek, bracia Marcin i Rafał Mroczek oraz Przemek Cypryański – idole tysięcy nastoletnich widzów. A także utalentowane aktorki: Dominika Ostałowska, Andżelika Piechowiak, Małgorzata Pieńkowska i Bożena Stachura. I aktorzy: Krystian Wieczorek, Andrzeja Młynarczyk, Kacper Kuszewski, Robert Moskwa i Jacek Lenartowicz.
Tysiące autografów i pamiątkowych zdjęć – program imprezy jest napięty od pierwszej do ostatniej sekundy! A jego punkt kulminacyjny to… huczne urodziny. 

Pierwszy odcinek „M jak Miłość” telewizyjna Dwójka wyemitowała na jesieni 2000 r. W Gdyni, serial świętuje więc jubileusz. Z tej okazji, organizatorzy chcą zgromadzić na Zlocie rekordową ilość… dziesięciolatków. I zapraszają na scenę wszystkie dzieci urodzone w 2000 r. (informacja o zgłoszeniach na stronie www.m-jak-milosc.pl).

Jedną z atrakcji imprezy będzie też koncert zespołu Dziewczyny. Będą również konkursy, w których fani mogą bawić się razem z aktorami. Na Zlocie rozegra się m.in. bitwa na transparenty oraz turniej, w którym dziewczyny – z Teresą Lipowską, Bożeną Stachurą i Andżeliką Piechowiak na czele – będą walczyć z chłopakami, pod dowództwem Rafała Mroczka, Przemka Cypryańskiego i Jacka Lenartowicza. A w finale goście zobaczą – przedpremierowo! – pierwszy odcinek 11. serii „M jak Miłość”, który na antenie TVP 2 pojawi się dopiero 13 września.

Zapraszamy!

Możliwość komentowania jest wyłączona.