Michał Zacharek – „O co biega?”

Michał Zacharek

Michał Zacharek

Aktor, konferansjer. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz krakowskiego LART Studio. Będąc w Krakowie wystąpił na deskach Teatru im. J. Słowackiego w spektaklu „Opera za trzy grosze” w reż. R. Zioło. W gdyńskim Teatrze Muzycznym zagrał m.in. Doodiego w „Grease” i Kota w butach w „Shreku” w reż. M. Korwina, Hrabiego z wąsem w „Lalce” B. Prusa w reż. W. Kościelniaka. Współpracuje również z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku gdzie zagrał Babajkę w spektaklu „Statek Szaleńców” w reż. N Kolady.

W Centrum Kultury w Gdyni wystąpił w spektaklu „Hotel Palace” w reż. T. Valldal Czarneckiego, „Romanca” w reż. D. Majchrzaka,  „Maszyneria mitu” w reż. T. Podsiadłego oraz „Napis” w reż. G. Chrapkiewicza. Obecnie można go podziwiać w dwóch tytułach: „Mayday. Run For Your Wife” w reż. D. Majchrzaka i „O co biega?” w reż. T. Podsiadłego. Pełnił funkcję asystenta reżysera przy spektaklu „Napis” oraz „O co biega?”.

Szczęśliwy posiadacz żony i córki.

Michał Zacharek w Centrum Kultury w Gdyni:

Korzystnie w swoich rolach wypadli także Ewa Błachnio jako Penelopa oraz Michał Zacharek jako żołnierz Clive – Dziennik Bałtycki

Michał Zacharek, Cezary Morawski i Ewa Błachnio "O co biega?"Cezary Morawski, Michał Zacharek i Bartłomiej Sudak "O co biega?"Michał Zacharek i Ewa Błachnio "O co biega?"

 

 

 

 

 

Michał Zacharek, Tomasz Madej, Michał Malinowski "Mayday. Run For Your Wife"Michał Zacharek i Michał Malinowski "Mayday. Run For Your Wife"Michał Zacharek i Karolina Żuk "Mayday. Run For Your Wife"

Możliwość komentowania jest wyłączona.