Międzynarodowy Dzień Rodzin 2014

Miło nam poinformować, że nasze trzy wydarzenia kulturalne:  spektakl „Kopciuszek” oraz Poranki Muzyczne w ramach Małej Gdyńskiej Filharmonii, włączone zostały do wspólnych obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin 2014 w Polsce, które zostały objęte honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.

Międzynarodowego Dnia Rodzin przypada 15 maja. W tym roku Międzynarodowy Dzień Rodzin, ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, obchodzony będzie po raz dwudziesty. Para Prezydencka RP objęła honorowym patronatem tegoroczne obchody tego dnia w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią załączonego listu Pary Prezydenckiej oraz szczegółowymi informacjami pod linkiem: http://www.prezydent.pl/dla-rodziny/mdr/

Gdynia, 11 maja, 1 czerwca i 8 czerwca 2014 r.

Organizator: Centrum Kultury w Gdyni

Specjalny repertuar przygotowany został w związku z Międzynarodowym Dniem Rodziny. Na 11 maja 2014 r. w cyklu Poranek Muzyczny dla Całej Rodziny odbędzie się koncert „Chopin na zielonej polanie”; 1 czerwca wystawione będzie widowisko familijne „Kopciuszek”, a 8 czerwca – kolejny poranek pt. „Tańce świata od menueta do tanga”.

Możliwość komentowania jest wyłączona.