Mikołajki w Centrum Kultury

Zapraszamy na Mikołajki dla dużych i małych w Centrum Kultury w Gdyni.

„Śpiąca Królewna” – 5 grudnia o godz. 19

I miejsce oraz wyróżnienie za reżyserię na 11. Ogólnopolskim Konkursie Teatrów Amatorskich Melpomena 2014

Piękna Królewna została podstępnie zwabiona przez bezwzględny Los na wieże posępnego zamczyska. Tam spełniła się stara przepowiednia dana na chrzcie przez niezaproszoną wróżkę. Królewna skaleczyła się ostrym wrzecionem i zapadła w głęboki, bezkresny sen. Wraz z nią zasnęło całe królestwo.  Dzisiaj mija dokładnie sto lat, od chwili, w której życie całego królestwa stanęło w miejscu. Czy w naszych czasach znajdzie się kochający książę, który będzie w stanie przebudzić ją z tak długiego snu? Czy Królewna go pokocha? Czy baśń doczeka się szczęśliwego zakończenia?

Czas trwania: 50 min *Bilety: 15 zł KUP BILET

„Mayday. Run For Your Wife” – 7 grudnia o godz. 17

Najzabawniejsza teatralna produkcja Trójmiasta!

Gdzieś pomiędzy ulicami Portową a Legionów w Gdyni żyje sobie pewien taksówkarz – człowiek jakich wielu, a jednak skrywa on pewną tajemnicę, która nieoczekiwanie wychodzi na jaw. Zapraszamy na najbardziej oblegany spektakl sezonu  – mrożącą krew w żyłach historię o tym, jak ważne jest przestrzeganie rozkładu jazdy i… jak żyć z dwiema żonami i nie zwariować.

Czas trwania: 120 min z przerwą *Bilety: 35/30 zł KUP BILET

„Mała Syrenka” – 8 grudnia o godz. 11 i 18, 9 grudnia o godz. 9, 10 grudnia o godz. 9

„Mała Syrenka” na podstawie baśni H. CH. Andersena to zwariowana komedia muzyczna dla prawdziwych miłośników morskich przygód. Razem z nimi przeniesiemy się do podwodnej krainy króla Neptuna i jego obdarzonej cudownym głosem córki – syrenki, która pewnego dnia postanawia spełnić swoje największe marzenie – zobaczyć człowieka. W podróży towarzyszyć jej będą Konik Morski, Szalona Ośmiornica oraz marzący o sukcesie i sławie Chór Frutti di Mare. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość i przekonajcie się, co z tym wspólnego ma tajemnicza Wiedźma.

Czas trwania: 50 min *Bilety: 20 zł KUP BILET

Możliwość komentowania jest wyłączona.