Musical dla dzieci

Centrum Kultury w Gdyni,
Studio Sztuki „Da Capo al Fine” oraz
Zespół taneczno-gimnastyczny „Migotki”

Zapraszają na bajkową podróż w realia carskiej Rosji i paryskiego kankana w musicalu dziecięcym „Anastazja w świecie wyobraźni”

27 maja 2011 piątek godz. 18.00
28 maja 2011 sobota godz. 11.00

Kino „Grom”
Gdynia Oksywie
Klub 3 Flotylli w Gdyni

Wstęp wolny

Zespoły taneczno-wokalne „Studia Sztuki” powstały w 2002 roku. Młodzi artyści w wieku od 4 do 22 lat uczestniczą w zajęciach rytmiki, uwrażliwienia na muzykę, tańca klasycznego, jazzowego oraz współczesnego, gry aktorskiej, śpiewu, dykcji oraz ruchu. Wszystkie elementy programu dostosowane do wieku i możliwości skutkują organizacją ciekawych przedsięwzięć. Talenty podopiecznych rozwijane przez Katarzynę Bartoszewicz-Stromską – tremerkę, choreografa i reżysera muzycznego oraz Magdalenę Gawin – choreografa, twórcę kostiumów oraz reżysera przyciągają widzów. Studio Sztuki na przełomie 9 lat działalności zdobyło m. in. I miejsce na Pomorskim Festiwalu Form Tanecznych „Złota Szarfa” – 2006, Złotą Jodłę na 36. Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej – Kielce 2009 i Nagrodę Specjalną im. Zbigniewa Skrzeczki oraz I miejsce na VII Przeglądzie Form Tanecznych Jastarnia 2010 (nagroda przyznana Zespołowi taneczno-gimnastycznemu „Migotki”)
.

Przygotowania do przedstawienia musicalowego pt.: „Anastazja w świecie wyobraźni” trwały półtora roku. Spektakl oparty na fabule bajki W. Disney’a opowiada historię dziewczynki, która dzięki zaczarowanej książce przenosi się w świat carskiej Rosji i paryskiego kankana. Świat bajki, świat marzeń dziecięcych – niesamowita podróż.

Serdecznie zapraszamy!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.