Koncert charytatywny „Dla Ani”

Wieczór charytatywny dedykowany Ani Iwasiucie, w którym na jednej scenie wystąpią m.in. śpiewający aktorzy trójmiejskich teatrów, muzycy oraz zespoły, również: aukcje dzieł sztuki i pokazy mody. Łączymy siły i gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia duchowego, a przede wszystkim finansowego zmagań Ani z ciężką chorobą!

data: 16 kwietnia 2012 (poniedziałek)
godzina: 19:00
miejsce: Tea-tralna, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Gdynia, ul. Bema 26
bilety: od 20 zł

Klub Tea-tralna działający w Teatrze Miejskim w Gdyni zaprasza do udziału w specjalnym koncercie charytatywnym dedykowanym Ani Iwasiucie, aktorce, a przede wszystkim naszej serdecznej koleżance. Anię, która w latach 2009-2011 pracowała w zespole Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza, mogliśmy podziwiać nie tylko w spektaklach, ale również w organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych, a wśród nich chociażby spotkania „Opowiadaczy”, którzy promują idee poprawnej polszczyzny.

Koncert „Dla Ani” to wyjątkowe wydarzenie artystyczne na trójmiejskiej scenie teatralnej oraz muzycznej. Swoją obecność zapowiedziały m.in. aktorki: Beata Olga Kowalska, Agnieszka Babicz-Stasierowska oraz aktorzy Teatru Miejskiego: Beata Buczek-Żarnecka, Dorota Lulka i Mariusz Żarnecki. Aktorzy Teatru Muzycznego wykonają fragmenty koncertu „Błogosławieni Pieśni Gospel – Light of Love”. Studenci IV roku Studium Wokalno-Artystycznego zaśpiewają standardy jazzowe. Wszystkim występom towarzyszyć będzie znakomity, grany na żywo akompaniament w wykonaniu wybitnych muzyków: Tomasza Przyborowicza i Piotra Mani. Usłyszymy również Dominica Johna Sebastiana z zespołem.

To nie koniec atrakcji, tancerze Teatru Muzycznego zaprezentują specjalnie przygotowany program artystyczny. Odbędzie się również pokaz mody autorstwa Aleksandry Dziubek „Kolekcja truskawkowa” . W przerwach pomiędzy występami przeprowadzona zostanie aukcja obrazów autorstwa Moniki Wójcik, linorytów autorstwa Magdaleny Walkowskiej, witraży autorstwa Agaty Guzek, biżuterii szklanej z pracowni Marty Misiuro, torebek z pracowni Justyny Więcław JuniQDizajn, rękodzieła z Pracowni „TWINS” Iwona i Marta Dawicka oraz wiele innych przedmiotów przekazanych przez aktorów i pracowników Teatru Muzycznego i Miejskiego – aukcję poprowadzi Beata Olga Kowalska.

Ania Iwasiuta, urodzona w 1983 r. Absolwentka Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Jej spektaklem dyplomowym było przedstawienie „Niech no tylko zakwitną jabłonie” wg Agnieszki Osieckiej w reżyserii Małgorzaty Talarczyk i Bernarda Szyca. Od października 2009 do sierpnia 2011 pracowała w zespole Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Już jako studentka występowała na deskach teatru, m.in. w przedstawieniach: „Dyzma”, „Casanova”, „Czarnoksiężnik z krainy Oz”, „Don Kichot”, „Zorba”, „Kartoteka”. Jeszcze w trakcie trwania nauki została przyjęta jako adept, a następnie jako aktorka do zespołu Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.