Nabór do SCENY 138

Idąc do... czyli historia Małego KsięciaSCENA 138 ogłasza nabór na warsztaty teatralne!

Czujesz, że Twoje miejsce jest na scenie? Marzysz o pracy w teatrze? Zrób pierwszy krok! Jeżeli nie boisz się ciężkiej lecz niezwykle satysfakcjonującej pracy aktora, SCENA 138 to miejsce dla Ciebie!

Zapraszamy utalentowanych amatorów na otwarty nabór do grupy teatralnej, który odbędzie się 24 marca o godz. 18.00 w Centrum Kultury w Gdyni (ul. Łowicka 51).

Podczas 5-miesięcznych warsztatów uczestnicy będą pracować nad elementami warsztatu aktorskiego (plastyka ciała, dykcja, impostacja, kultura żywego słowa). Finałem warsztatów teatralnych pod okiem doświadczonego aktora i reżysera – Tomasza Podsiadłego będzie możliwość udziału w realizacji dwóch produkcji teatralnych.

Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 18. roku życia. Zajęcia warsztatowe i próby do spektaklu odbywają się w każdy wtorek o godzinie 18.00 w Centrum Kultury w Gdyni.

Prowadzący: Tomasz Podsiadły (www.podsiadly.com)
Początek warsztatów: 31 marca 2015 r., godz. 18.00
Początek prób do spektakli: wrzesień/październik 2015 r.
Koszt uczestnictwa: 80 zł miesięcznie
Więcej informacji: Katarzyna Gradowska (k.gradowska@ckgdynia.pl)

SCENA 138 to edukacyjny projekt artystyczny skierowany do młodzieży, studentów i osób pracujących zainteresowanych artystyczną pracą na scenie. Od 2011 roku SCENA 138 działa jako niezależna grupa teatralna. Dzięki cotygodniowym, czterogodzinnym, odpłatnym warsztatom aktorskim, prowadzonym przez Tomasza Podsiadłego oraz próbom teatralnym, młodzi adepci sztuki scenicznej uczą się pracy w grupie, poznają podstawowe techniki aktorskie, a także rozwijają sprawność psychoruchową.

Możliwość komentowania jest wyłączona.