O czym marzy dziewczyna …

Szanowni Państwo!

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek zaprasza na kolejne koncerty w ramach cyklu Niedziela Melomana, które odbędą się 19 grudnia br. o godz. 16:00 i 18:30
w sali widowiskowej Domu Rzemiosła przy ul. 10 Lutego 33 w Gdyni.
„O czym marzy dziewczyna …”, to najnowsze widowisko rewiowe sceny Off & Bach, złożone z najpopularniejszych piosenek z filmów i kabaretów dwudziestolecia międzywojennego, m.in.: Walc Francois, Odrobinę szczęścia w miłości, Ada, to nie wypada, Czy tutaj mieszka panna Agnieszka, Umówiłem się z nią na dziewiątą, Bo to się zwykle tak zaczyna, Miłość ci wszystko wybaczy, Ramona, Na pierwszy znak, Tango milonga, Sex appeal, Baby, ach te baby, Ja się boję sama spać, Ja nie mam co na siebie włożyć, Szkoda twoich łez, dziewczyno, Nie kochać w taką noc, To ostatnia niedziela, Panna Andzia ma wychodne, Ta mała piła dziś.

Występują: Zofia Kotlicka-Wiesztord, Anna Osior, Joanna Wesołowska, Ewa Wolińska, Krzysztof Bobrzecki, Roman Komassa, Wojciech Lewandowski, Ryszard Szczeszak, Grzegorz Ufnal, gra zespół Smile Band pod kierownictwem Tadeusza Kassaka.

Bilety w cenie 10,- zł do nabycia w PTTK przy ul. 3 Maja 27 w Gdyni oraz na godzinę przed koncertem.

ZAPRASZAMY!!!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.