POWRÓT VHS HELL

Szanowni Państwo!

Centrum Kultury w Gdyni oraz Klub Filmowy / DKF Żyrafa w Gdyni zapraszają na
inaugurację nowego sezonu filmowego w dniu 8 września 2011 r.

VHS HELL wraca po wakacyjnej przerwie. Jesteśmy opaleni, wypoczęci i gotowi na męczenie Was filmami najniższego sortu! Nowy sezon inaugurujemy pokazem, który odbędzie się już 8 września (czwartek) w gdyńskim Klubie Filmowym.

Co tym razem przygotowaliśmy? Po pierwsze, zobaczycie najlepszy film o zombie w historii kina z niesamowitą ścieżką dźwiękową, którą skomponował Fabio Frizzi. Będzie to prawdziwa uczta dla miłośników oldschoolowego gore i żywych trupów. Jako drugi zostanie wyświetlony jeden z najgorszych filmów, jaki udało nam się uratować z zamykanej wypożyczalni wideo. Produkcja tak fatalna, że sami nie zdołaliśmy obejrzeć jej do końca (tak, rzucamy Wam wyzwanie)!

Pamiętajcie! VHS HELL to przede wszystkim ZABAWA i interaktywne oglądanie, zmuszające Was do CZYNNEGO UCZESTNICTWA w seansie.Tylko tutaj możecie spodziewać się salw śmiechu i NIESKRĘPOWANYCH KOMENTARZY publiczności. Liczymy na Wasz czynny udział. Repertuar pokazów to skandalicznie źle nakręcone i nieco zapomniane produkcje, które wyświetlane są prosto z porysowanej taśmy wideo.

Termin: 8 września 2011 r. (czwartek)
Godzina: 18:30
Miejsce: Dyskusyjny Klub Filmowy ŻYRAFA, ul. Waszyngtona 1, Gdynia
(obok Stoczni Nauta)

WSTĘP WOLNY!!!
Serdecznie zapraszamy!!!

http://vhshell.tumblr.com/

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.