Promocja albumu Antoniego Dubowicza „Z pokładu Pilota”

z_pokladu_pilota_327 czerwca 2015 r. o godz. 17:00 w sali projekcyjnej InfoBoxu odbędzie się promocja albumu Antoniego Dubowicza „Z pokładu Pilota”.
 
Album „Z pokładu Pilota” ze zdjęciami Antoniego Dubowicza jest wyjątkowym wydawnictwem ukazującym pracę pilotów w gdyńskim porcie, głównie podczas zlotu żaglowców w 2014 roku. Na ponad 100 fotografiach laicy i „szczury lądowe” mogą zobaczyć, w jaki sposób trafiają do naszego portu statki i jak wygląda codzienna praca uwijających się na przybrzeżnych wodach statków-pilotów. Dodatkowo na zdjęciach uwiecznione są piękne żaglowce, które odwiedziły gdyński port w lipcu 2014 roku. 
Wydawnictwo to stanowi zarazem zapis pracy pilotów, jak i dokumentację zlotu żaglowców, który miał miejsce w Gdyni latem 2014 roku. Ideą przyświecającą powstaniu albumu było przede wszystkim ukazanie codziennego trudu pilotów portowych.
 
Pomysłodawcą i autorem fotografii jest Antoni Dubowicz – związany z Gdynią architekt i miłośnik spraw morskich, współwydawca portalu internetowego www.naszbaltyk.com. Wydawcą albumu jest gdyńskie Wydawnictwo Region. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.