Promocja wznowienia albumu „FOT. KOSYCARZ. NIEZWYKŁE ZWYKŁE ZDJĘCIA GDYNI”

Kosycarz_319 listopada 2015 r. o godzinie 17:00 zapraszamy do InfoBoxu na promocję wznowienia albumu “FOT. KOSYCARZ. NIEZWYKŁE ZWYKŁE ZDJĘCIA GDYNI”. 

Tego dnia autor Maciej Kosycarz opowie Państwu o Gdyni ze zdjęć w albumie.

Kiedy będzie Gdynia? To pytanie zadawano od wydania pierwszego albumu „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia” w 2006 roku, a od wiosny 2015 roku kiedy będzie jego wznowienie. Album o Gdyni to ponad 60 lat pracy dwóch fotoreporterów, ojca i syna, Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Wybrano do niego najciekawsze zdjęcia miasta.

Tysiące przeglądniętych zdjęć, setki wybranych, opisanych i zarchiwizowanych. Wszystkie dotyczące Gdyni. Wiele z nich zapomnianych, nie publikowanych. „Fot. Kosycarz. Niezwykłe zwykłe zdjęcia Gdyni” to już dziesiąty album ze znanej i cenionej serii niezwykłych zwykłych zdjęć fotoreporterów Zbigniewa i Macieja Kosycarzy. Tym razem poświęcony Gdyni od czasów powojennych do współczesnych. Życie codzienne, ludzie, wydarzenia te znane i mniej znane, a także miejsca które zdążyły się zmienić na przestrzeni lat. Wszystkie 300 zdjęć z dokładnymi opisami na pewno przybliżą też historię miasta. Do wielu ze względu na urok fotografii, piękno, czas, unikatowość będzie się wracać.

Pierwszy nakład z grudnia 2014 roku zniknął z półek księgarskich w ciągu kilku tygodni. 19 listopada pojawi się w księgarniach jego wznowienie.

ALBUM “FOT. KOSYCARZ – NIEZWYKŁE ZWYKŁE ZDJĘCIA GDYNI”
redakcja i opracowanie: Maciej Kosycarz
zdjęcia: Zbigniew i Maciej Kosycarzowie
160 STRON
oprawa twarda
Wymiary : 235 x 335 mm
wydawca: Kosycarz Foto Press / KFP
wydanie II
rok wydania: 2015

W dniu promocji album będzie można nabyć w okazyjnej cenie oraz otrzymać dedykację autora.

Wstęp wolny. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.