Rok z „Maydayem” na deskach Centrum Kultury w Gdyni

11 listopada minie rok od premiery spektaklu na deskach Centrum Kultury w Gdyni. Sztuka wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością i stała się już wizytówką „Sceny Studenta Absolwenta Mistrza”.  

Mayday to niezwykle zabawna sztuka teatralna, okrzyknięta najlepszą współczesną komedią omyłek. Obok innych sztuk Ray’aCooney’a brytyjskiego mistrza farsy, podbiła serca widzów Europy Zachodniej oraz Broadway’u. Od czasu polskiej prapremiery w 1992 roku była w repertuarze ponad dwudziestu polskich teatrów i dzięki swojemu inteligentnemu komizmowi nieustająco prowokuje teatralnych twórców do wciąż nowych inscenizacji. Dzięki znakomitemu połączeniu komizmu sytuacyjnego z komizmem językowym, absurdalnych zwrotów akcji z błyskotliwymi i ciętymi dialogami nieustannie cieszy się olbrzymim powodzeniem i rozśmiesza do łez szerokie kręgi publiczności, a niektóre jej wystawienia grane są już ponad tysiąc! razy.

Gdyński taksówkarz, bigamista, z podwójnym do tej pory, beztroskim życiem ulega wypadkowi i zbieg okoliczności ujawnia jego pokrętność i zawiłość sytuacji. Zaskakujące zdarzenia, trudne do rozwiązania, piętrzące się nowe historie wciągają w bieg przyjaciół, sąsiadów i osoby postronne. Następujące po sobie humorystyczne zdarzenia nie pozwalają odpocząć od śmiechu.

10 LISTOPADA GODZ. 19.00 KUP BILET
11 LISTOPADA GODZ. 17.00 KUP BILET

Centrum Kultury w Gdyni, ul. Łowicka 51, Gdynia

Czas trwania: 120 min *Bilety: 25 zł/20 zł 

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.