Scena Letnia – „Hotel Palace”

W Polsce mówi się „Rejsem” natomiast we Francji cytatami z „Hotelu Palace”. Przez wiele lat kultowy serial kształtował typ francuskiego humoru.

Zapraszamy na wieczór pełny przepychu, bogactwa, luksusu, absurdalnego humoru i niczym nieskrępowanej wolności! W Hotelu Palace nikt nie czuje się biedny i niczego nie musi ukrywać!

Być może to jedyna szansa by przeżyć to, o czym śnicie w swoich domach, a do czego wstydzicie się przyznać rodzinie…

11.08, poniedziałek, godz. 19.00 KUP BILET
13.08, środa, godz. 19.00 KUP BILET

oraz na KUPBILECIK.PL, BILETYNA.PLEKOBILET.PL i BILETOMAT.PL

Scena Letnia w Gdyni, plaża w Orłowie, wejście nr 17
dojście do Sceny od ul. Świętopełka
Mała Scena, Czas trwania: 80 min *Bilety: 40 zł/35 zł

Obsada:

Justyna Jeleń, Anna Nowacka, Artur Guza, Jeremiasz Gzyl, Krzysztof Kowalski, Tobiasz Cytrowski

PREMIERA 11 października 2010 r.

Autor: Roland Topor
Autor przekładu: Ewa Kuczkowska
Scenariusz i reżyseria: Tomasz Valldal Czarnecki
Muzyka: Artur Guza
Scenografia i kostiumy: Maria Żynel

Tomasz Valldal Czarnecki – scenariusz, reżyseria
Absolwent Akademii Teatralnej w Białymstoku (Wydział Sztuki Lalkarskiej). Od 2006 roku aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Spektaklem „… i inni” zajął I miejsce w konkursie teatralnym na najlepszą inscenizację sztuki Macieja Wojtyszko „Brombolandia 2007″. Reżyser, odtwórca głównej roli i autor scenariusza do spektaklu muzycznego „Straszne Dzieci” (TM w Gdyni, 2009). Nauczyciel w Studium Wokalno-Aktorskim. Instruktor Teatru Muzycznego Junior. W ramach akcji „Lato w teatrze” wyreżyserował spektakle: „Calineczka”, „Zielona Wyspa Bana na”, „Brzydkie kaczątko”, „Królewna Śnieżka” i „Nie ma tego złego” (spektakl nagrodzony).

Artur Guza – muzyka
Ukończył Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Instruktor Teatru Muzycznego Junior i projektu „Lato w teatrze”. Jest kompozytorem i aranżerem muzyki do spektakli: „Z twarzą przy ścianie” (reż. T. Mandes), „Prezydentki”, „Opowieść o zoo” (reż. M. Talarczyk), „Szach i Papuga” (reż. M. Ryś, współkompozytor), „Nie ma tego złego”, „Calineczka”, „Zielona wyspa Bana na”, „Brzydkie kaczątko”, „Królewna Śnieżka” (reż. T. Czarnecki). Producent muzyczny płyty cegiełki „Pozwól jej tylko…”. Aranżer muzyki do spektaklu „Gdyby do szkoły chodziły anioły” (TM w Gdyni, reż. Z. Sikora). Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej).

Maria Żynel – scenografia, kostiumy
Absolwentka Akademii Teatralnej w Białymstoku (Wydział Sztuki Lalkarskiej). Współpracowała z teatrem Kompania Doomsday (współrealizacja spektaklu „Kąsanie” w reż. M. Bikowskiego i „Skrawki” w reż. M. Bartnikowskiego). Współrealizatorka spektaklu „Alicja?” (Teatr Malabar Hotel, reż M. Bikowski). Terapeutka w białostockim oddziale Polskiego Oddziału Niewidomych (III nagroda na Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Grudziądzu za spektakl „Nasz sposób na złe przedstawienia”). Obecnie wykładowca i studentka reżyserii Akademii Teatralnej w Białymstoku.

Specjalne podziękowania za bezinteresowną pomoc przy realizacji spektaklu Paniom: Malinie Prześludze, Marcie Piwowarczyk, Reni Bigus, Bogumile Makowskiej, Dorocie Richert, Marii Orlińskiej, Barbarze Cendrowskiej, Marii Niklas oraz Panom: Mirosławowi Niebodajewowi, Piotrowi Manasterskiemu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się przyczynili …

Możliwość komentowania jest wyłączona.