Warsztaty handmade i targi designu

Ostatnie kuszenie! Warto skorzystać z ostatniej przedświątecznej okazji na zakup unikatowych ubrań, dodatków i perełek wnętrzarskich wprost spod dłoni utalentowanych trójmiejskich designerów.

Małe manufaktury, tworzące produkty nierzadko w pojedynczych egzemplarzach, świetnie wpisują się w popularny na zachodzie trend slow fashion, slow desig i wreszcze slow life. Chcą stanowić wyraźny kontrast do rzeczy produkowanych w krajach trzeciego świata i choć powoli , to udaje im się przekonać Polską publiczność – przede wszystkim jakością, świeżością i uczciwą ceną.

Kreatywni wystawcy zagoszczą w nowoczesnych wnętrzach Gdyńskiego Obserwatorium Zmian InfoBox. W samym sercu Gdyni, oprócz zakupów czekają na Was niezwykłe warsztaty DIY (DO IT YOURSELF) takie jak : tworzenie naszyjnika z łusek po nabojach, ręczne szycie nerek (saszetki na biodra), dzierganie zwierzo-czapek i wiele innych ciekawostek, którym można się nie tylko przyglądać ale tworzyć je wraz z artystami.

Całości smaczku dopełnią kucharze Chwili Moment, która idealnie wpisuje się w klimat zarówno slow food jak i świątecznej aury –przygotowując specjalnie dla nas słodko-słone przekąski w równie smakowitych cenach.

Szczegóły Wydarzenia na facebooku

14-15.12, sobota i niedziela, w godzinach 10-19
Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30
wstęp wolny

Organizator: Mana Mana, InfoBox, Chwila Moment

Lista Wystawców:
Kinkallo
www.twinsart.pl
Monopolka
Nudakillers
Qlka Art
sfumato
ZIG ZAG
Lorna Jane Polska
Retro Szafa
MY LOVELY
Makabresque
Vintage For Ever
Galaxyclothes
Pracownia Cudów
Misstery
Yo Yarn
Monika Pék
Mana Mana
GOD WILL COME
Delinska Design
Keyce
Mungo
NORTHOOD / NRTH.PL
Śliwka Art
Lucreative

Możliwość komentowania jest wyłączona.