Wspólny Mianownik w InfoBoxie

Wspólny mianownik nad Bałtykiem20 czerwca 2015 r. w godz. 12:00-17:00 serdecznie zapraszamy do sali projekcyjnej InfoBoxu, gdzie NotJustShop zorganizuje warsztaty Wspólny Mianownik, doskonałą zabawę dla dzieci i dorosłych niosącą pomoc dla dzieciaków.

Warsztaty Wspólny Mianownik to czas kiedy każdy może stworzyć swoja koszulkę. Uczestnicy warsztatów rysują projekty, które są przenoszone na kieszonki. Następnie każdy może mieć koszulkę ze swoją własną kieszonką. Najważniejsze jednak po co to wszystko jest robione. Każdy produkt w NotJustShop oznacza pomoc dla dzieci. Najpierw dzieci dotknięte przez biedę czy chorobę angażowane są w stworzenie pomysłu i rozpoczęcie projektu. Tak było i tym razem, cała akcja rozpoczęła się w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci. To właśnie tam powstały pierwsze projekty kieszonek. Następnie w procesie produkcji zatrudniane są mamy dzieci, którym pomaga NotjJustShop. A sprzedaż koszulek, bluz i innych rzeczy oznacza przekazanie części dochodu na pomoc kolejnym dzieciom.

Warsztaty skierowane są za równo do dorosłych jak i do dzieci. Każdy może wykonać swój projekt. Ponadto na warsztaty zostały zaproszone znane osoby i blogerzy, którzy również wykonają swoje projekty. Podczas warsztatów poczęstunek zapewnia i sponsoruje Chwila Moment – restauracja w gdyńskim InfoBoxie.

NotJustShop wypływa na głębokie wody! Był już Kraków, była Warszawa, teraz pora na Gdynię.

20 czerwca od 12:00 do 17:00 w InfoBoxie przekonamy się co oznacza Wspólny Mianownik. Pomimo, że jesteśmy z pozoru różni; mówimy różnymi językami, mieszkamy w różnych miejscach, mamy inne palny i marzenia to wszyscy chcemy by świat stawał się lepszy. To jest Wspólny Mianownik wszystkich ludzi.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej i twórczej zabawy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.