Wystawa „Rezerwat Beka w obiektywie Mariusza Zarzyckiego”

Beka14 grudnia 2015 r. o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy do InfoBoxu na wernisaż wystawy fotografii „Rezerwat Beka w obiektywie Mariusza Zarzyckiego”.

Rezerwat przyrody Beka — ptasi rezerwat przyrody na Pobrzeżu Kaszubskim nad Zatoką Pucką u ujścia rzeki Redy do Bałtyku, w okolicach pochłoniętej przez morze miejscowości Beka. Obszar rezerwatu jest siedliskiem wielu rzadkich gatunków ptaków a także chronionych i zagrożonych gatunków roślin i kwiatów. Miejsce to szczególnie upodobał sobie autor wystawy i postanowił zachować piękno i unikatowość rezerwatu na swoich fotografiach.

Mariusz Zarzycki o sobie:
Mieszkańcem Gdyni jestem od 55 lat. Fotografią zajmuję się amatorsko od 2012 roku. Ten czas sprawił, że fotografia stała się moją pasją, która pozwala mi odkrywać różne tajniki i ciągle czegoś uczy. Moim ulubionym i najczęściej fotografowanym tematem jest przyroda, a w szczególności rezerwat przyrody „Beka” i jego „mieszkańcy”. Poprzez wystawę mam zamiar sprawić, że odwiedzający oderwą się od natłoku codziennych spraw, i zwrócą uwagę na otaczające ich piękno będące na wyciągnięcie ręki.

Wystawę można będzie oglądać od 14 do 27 grudnia 2015 r. Wstęp wolny.

Możliwość komentowania jest wyłączona.