Zajęcia wokalne z Arturem Guzą

Zapraszamy osoby w wieku 9-18 lat na zajęcia wokalne w Centrum Kultury w Gdyni. Zajęcia obejmują m.in. pracę nad: emisją i impostacją głosu, dykcją, oddechem i przeponą, poprawną intonacją.

Kiedy i gdzie odbędzie się przesłuchanie?
Przesłuchanie odbędzie się 14. września 2014 o godzinie 10:00 w Centrum Kultury w Gdyni. Na przesłuchanie należy przygotować dwa utwory z podkładem muzycznym.

Kogo szukamy?
Szukamy pasjonatów śpiewu w wieku od 9 do 18 lat  z chęcią do pracy i rozwoju.

Ile będą kosztowały zajęcia?
Koszt zajęć to 100 zł miesięcznie.

Kiedy będą odbywały się zajęcia?
Zajęcia będą odbywały się w niedziele w godzinach 10-12:15.

Co będziemy robić podczas zajęć?
Zajęcia składać się będą z części teoretycznej (tj. poznanie nut i zasad muzyki) oraz praktycznej (tj. rozśpiewka, ćwiczenie i nauka piosenek).
Zajęcia podzielone będą na dwa semestry:

  • od września do stycznia uczymy się 15 piosenek autorstwa Artura Guzy, które młodzież nagra w profesjonalnym studio, czego efektem końcowym będzie wydanie płyty;
  • od stycznia do czerwca pracujemy nad spektaklem razem z grupą teatralną „Teatr Komedii Valldal Junior”.

Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzi Artur Guza – kompozytor, aranżer, aktor scen muzycznych, wokalista. Romans z muzyką rozpoczął w najmłodszych latach od nauki gry na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Oławie. Warsztat wokalny szkolił pod kierunkiem Marka Bałaty w Prywatnej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej im. Zbigniewa Czwojdy we Wrocławiu.
Ukończył Studium Wokalno-Aktorskie przy Teatrze Muzycznym i uzyskał tytuł Aktora Scen Muzycznych. Aktor Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni oraz instruktor teatralny Teatru Junior i projektu Lato w Teatrze. Ukończył Kompozycję i Aranżację na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku.
Zdobył Nagrodę Prezydenta Miasta Gdyni, Wojciecha Szczurka za opracowanie muzyczne spektaklu „Tuwim dla dorosłych” inspirowany twórczością Juliana Tuwima w reż. Jerzego Jana Połońskiego; Jako kompozytor, aranżer i kierownik muzyczny przygotował wiele produkcji teatralnych współpracując z takimi reżyserami jak: Małgorzata Talarczyk /Prezydentki, Opowieść o ZOO/, Tomasz Mandes /Z twarzą przy ścianie/, Tomasz Czarnecki /Nie ma tego złego, Calineczka, Zielona wyspa banana, Królewna Śnieżka,  Hotel Palace, Brzydkie kaczątko, Kolędy z całego świata, Pippi, Bleee…, Wodna Opowieść/, Małgorzata Ryś /Szach   i Papuga, Gwiazdka w muzycznym/, Zbigniew Sikora /Gdyby do szkoły chodziły anioły, Na arce o ósmej/ ,Renia Gosławska /Miłość nieznana/, Donata Zuliani /Koncert na cztery łapy/, Jerzy Jan Połoński /Tuwim dla dorosłych/( najlepsza piosenka „Miłość Ci wszystko wybaczy” w aranżacji Artura Guzy i wykonaniu Anny Urbanowskiej, w plebiscycie Gazety Świętojańskiej „Najlepsze wydarzenie roku 2013″).

Więcej informacji: k.gradowska@ckgdynia.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.